Kadra Żłobek przy ul. Pana Wołodyjowskiego 8

Ciocia Ania – właściciel

Zawsze pragnęłam stworzyć takie miejsce, w którym dzieci mogłyby czuć się zupełnie jak w domu, miejsce pełne miłości i ciepła, miejsce, które dawałoby im poczucie bezpieczeństwa. Stąd też pomysł na Żłobek Szczęśliwych Maluchów. Chęć zapewnienia każdemu dziecku dobrego startu w przyszłość oraz stworzenia mu komfortowych warunków do tego, by mogło się prawidłowo rozwijać była tym silniejsza, że na co dzień miałam styczność z dziećmi wychowującymi się w Rodzinie Zastępczej, którą stworzyli moi rodzice. To uświadomiło mi, jak ważne jest to, by dzieci już od pierwszych miesięcy życia znajdowały się pod troskliwą opieką i zaważyło nad tym, że zdecydowałam się na pracę właśnie z tymi najmłodszymi. Czuje się powołana do tego, by dawać dzieciom radość, by otaczać je miłością i dawać im wszystko to, czego potrzebują. Sprawdzać się w tym działaniu poza osobistymi predyspozycjami pomagają mi z pewnością studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które ukończyłam na Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie. W codziennej pracy z dziećmi zdecydowanie też przydają się studia ukończone na Wydziale Artystycznym w Instytucie Muzyki UMCS oraz Szkoła Muzyczna II st. T. Szeligowskiego w Lublinie.

 

footer

IMG_0126+Ciocia Karolina – zastępca dyrektora

Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą na drugiego człowieka, co w mojej całodziennej pracy jest niezwykle ważne. Zależy mi na tym, by dzieci czuły się kochane, szczęśliwe i były uśmiechnięte. Każdy uśmiech w moim kierunku oraz obserwacja ich postępów w rozwoju to dla mnie prezent, a jednocześnie nagroda za mój wysiłek.

W czasie zajęć z dziećmi mam w głowie słowa:
„Dziecko małe, lekkie, mniej go jest.
Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu.”
Małe dzieci to sama radość, a chwile spędzone w Żłobku Szczęśliwych Maluchów dostarczają wiele wrażeń i pozytywnych emocji. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych ze specjalnością psychopedagogika z logopedią oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Staram się poszerzać swoje kwalifikacje, dlatego też ukończyłam studia podyplomowe z logopedii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Wybrałam ten kierunek świadomie, by zwrócić większą uwagę na właściwy rozwój językowy dziecka już od najmłodszych lat.

footer

Ciocia Ewelina

ewelina-zdjecie

Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, dlatego ukończyłam nauki o rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, uzupełnione przygotowaniem pedagogicznym i kursem Pierwszej Pomocy. Chęć pracy z najmłodszymi skłoniła mnie do ukończenia studiów podyplomowych na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Swoją praktykę rozpoczęłam jako opiekunka, dbając o rozwój psychomotoryczny swoich podopiecznych już od pierwszych miesięcy ich życia. Kolejnym krokiem była praca nauczyciela w Polskiej Sobotniej Szkole w Sheffield w Wielkiej Brytanii pozwalająca mi pogłębiać zagadnienia edukacji i wychowania dzieci. Jestem osobą pogodną, pełną entuzjazmu, praca z dziećmi to moja pasja, która sprawia mi dużo satysfakcji.

footer

Ciocia Ewelina 

Jestem absolwentką studiów psychologicznych z przygotowaniem pedagogicznym, które ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Moja praca zawodowa zawsze była związana z dziećmi dlatego już podczas studiów poszerzałam swoją wiedzę i zbierałam doświadczenie niezbędne w codziennej pracy z dziećmi. Aby jeszcze lepiej rozumieć i dostrzegać rozwój naszych maluchów jestem w trakcie kontynuowania nauki na studiach podyplomowych z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z elementami terapii pedagogicznej. Interesuję się literaturą kryminalną, jestem osobą cierpliwą i spontaniczną, a w pracy z dziećmi najbardziej lubię ich zaciekawienie światem i to, że często zaskakują mnie swoimi kreatywnymi działaniami. 

footer

Ciocia Kasia

Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i bezkonfliktową. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro dzieci. Praca z najmłodszymi sprawia mi radość, a każdy nawet najmniejszy sukces dziecka, wynagradza cały podejmowany trud. Ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną oraz studia licencjackie z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W czasie studiów odbywałam praktyki zarówno w placówkach oświatowych jak i placówkach opiekuńczo wychowawczych zdobywając cenne doświadczenie, które pomagało mi w pracy w przedszkolu a teraz żłobku.

footer

Ciocia Paulina

Jestem osobą pełną empatii, wesołą oraz odpowiedzialną. Od zawsze interesowałam się pogłębianiem świata najmłodszych oraz wykazywałam się empatycznym podejściem do nich. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość oraz poczucie spełnienia. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna a także Kurs Opiekunki w żłobku lub klubie dziecięcym w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Lublinie zakończony certyfikatem. Obecnie natomiast uczęszczam na studia Podyplomowe w Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej na kierunku edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Moim celem w pracy z dziećmi jest wspomaganie jego wszechstronnego rozwoju poprzez kreatywną zabawę oraz codzienne wywoływanie uśmiechu na twarzy dziecka.

footerCiocia Antonina

Od dziecka marzyłam o opiece nad małymi dziećmi. Jak dorosłam postanowiłam zrealizować swoje marzenia. Już od 18-go roku życia opiekowałam się dziećmi w czasie wakacji. Pracowałam na koloniach i półkoloniach w firmie Fun Sport. Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta – kierunek – opiekunka dziecięca. Po ukończeniu szkoły rozpoczęłam pracę w Miejskim Zespole Żłobków, zdobywając ogromną wiedzę, która uzupełniła moje wykształcenie. Aktualnie studiuję na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Od października mam zaszczyt opiekować się wspaniałymi dziećmi w Żłobku Szczęśliwych Maluchów. Największym szczęściem dla mnie jest uśmiechnięta buzia dziecka, bo tylko dzieci potrafią ocenić jakimi jesteśmy ludźmi.

footer

Ciocia Emilia

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i wrażliwą.
Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, dlatego wybrałam studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej, które ukończyłam w 2014 roku.
Praca z dziećmi jest dla mnie wielkim wyzwaniem, które daje mi codziennie nowe doświadczenia. Każdy, nawet mały postęp dziecka traktuję jak swój wielki sukces.
W pracy z dziećmi kładę szczególny nacisk na ich wszechstronny rozwój oraz bezpieczeństwo. Kieruję się zasadą indywidualizacji kształcenia oraz wychowanie z uwzględnieniem potrzeb i możliwości psychofizycznych maluchów.

footer

Ciocia Ula

  Ukończyłam magisterskie studia pielęgniarskie na Uniwersytecie Mula-zdjecieedycznym w Lublinie. Już na studiach wiedziałam, że chciałabym aby moja praca związana była z dziećmi, dlatego też systematycznie poszerzałam swoją wiedzę w zakresie pediatrii. Jestem wyrozumiałą cierpliwą, spokojną i pogodną osobą. Praca w żłobku daje mi wiele radości, energii oraz ogromną satysfakcję. Najważniejsze jest dla mnie zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom oraz wspieranie ich w ciągłym rozwoju, a także by codziennie na ich twarzach gościł uśmiech. 

 

footer

Ciocia Karolina

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności opiekuńczo- wychowawczej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W trakcie studiów odbywałam praktyki w placówkach przedszkolnych.

Na co dzień jestem osobą miłą, cierpliwą i wrażliwą. W pracy z dziećmi staram się dać jak najwięcej ciepła, poczucia bezpieczeństwa i wsparcia w codziennym rozwoju. Ważne jest dla mnie, aby dzieci czuły się akceptowane i kochane, a na ich twarzach zawsze był uśmiech. Wspólna zabawa i nauka zbliża nas do siebie każdego dnia.

footer

Ciocia Ania  

Jestem osobą energiczną, otwartą i wrażliwą na potrzeby innych. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość wspierania dzieci w ich rozwoju i obserwacja małych i wielkich sukcesów, jakie osiągają.

Wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Skończyłam studia licencjackie z pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, studia magisterskie z pedagogiki ogólnej oraz studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej.

footer

W Żłobku Szczęśliwych Maluchów zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci. W tym celu cała nasza kadra odbyła Kurs Pediatryczny w udzielaniu pierwszej pomocy dla najmłodszych. Każda z nas zdała egzamin i otrzymała certyfikat odbycia Kursu.

footer