Kadra Żłobek przy ul. Pana Wołodyjowskiego 8

Ciocia Ania – właściciel

Zawsze pragnęłam stworzyć takie miejsce, w którym dzieci mogłyby czuć się zupełnie jak w domu, miejsce pełne miłości i ciepła, miejsce, które dawałoby im poczucie bezpieczeństwa. Stąd też pomysł na Żłobek Szczęśliwych Maluchów. Chęć zapewnienia każdemu dziecku dobrego startu w przyszłość oraz stworzenia mu komfortowych warunków do tego, by mogło się prawidłowo rozwijać była tym silniejsza, że na co dzień miałam styczność z dziećmi wychowującymi się w Rodzinie Zastępczej, którą stworzyli moi rodzice. To uświadomiło mi, jak ważne jest to, by dzieci już od pierwszych miesięcy życia znajdowały się pod troskliwą opieką i zaważyło nad tym, że zdecydowałam się na pracę właśnie z tymi najmłodszymi. Czuje się powołana do tego, by dawać dzieciom radość, by otaczać je miłością i dawać im wszystko to, czego potrzebują. Sprawdzać się w tym działaniu poza osobistymi predyspozycjami pomagają mi z pewnością studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które ukończyłam na Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie. W codziennej pracy z dziećmi zdecydowanie też przydają się studia ukończone na Wydziale Artystycznym w Instytucie Muzyki UMCS oraz Szkoła Muzyczna II st. T. Szeligowskiego w Lublinie.

footer

IMG_0126+Ciocia Karolina – dyrektor żłobka

Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą na drugiego człowieka, co w mojej całodziennej pracy jest niezwykle ważne. Zależy mi na tym, by dzieci czuły się kochane, szczęśliwe i były uśmiechnięte. Każdy uśmiech w moim kierunku oraz obserwacja ich postępów w rozwoju to dla mnie prezent, a jednocześnie nagroda za mój wysiłek.

W czasie zajęć z dziećmi mam w głowie słowa:
„Dziecko małe, lekkie, mniej go jest.
Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu.”
Małe dzieci to sama radość, a chwile spędzone w Żłobku Szczęśliwych Maluchów dostarczają wiele wrażeń i pozytywnych emocji. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych ze specjalnością psychopedagogika z logopedią oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Staram się poszerzać swoje kwalifikacje, dlatego też ukończyłam studia podyplomowe z logopedii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Wybrałam ten kierunek świadomie, by zwrócić większą uwagę na właściwy rozwój językowy dziecka już od najmłodszych lat.

footer

Ciocia Iza – zastępca dyrektora żłobka

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku położnictwo. Okres studiowania dał mi możliwość rozwoju osobowości, zdobycia odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji, które mogłam poszerzyć na licznych stażach i wolontariatach w kraju i za granicą. Od zawsze wykazywałam się empatią i troską względem dzieci co przełożyło się na chęć współpracy z najmłodszymi. Jestem osobą pogodną, optymistyczną i wrażliwą na potrzeby innych. Wykazuję się troską i dbałością o moich podopiecznych i ich najbliższych. a dzięki otwartości z łatwością nawiązuje pozytywne relacje. Praca z najmłodszymi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech.

footer

Ciocia Ewelina

Jestem absolwentką studiów psychologicznych z przygotowaniem pedagogicznym, które ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Moja praca zawodowa zawsze była związana z dziećmi dlatego już podczas studiów poszerzałam swoją wiedzę i zbierałam doświadczenie niezbędne w codziennej pracy z dziećmi. Aby jeszcze lepiej rozumieć i dostrzegać rozwój naszych maluchów jestem w trakcie kontynuowania nauki na studiach podyplomowych z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z elementami terapii pedagogicznej. Interesuję się literaturą kryminalną, jestem osobą cierpliwą i spontaniczną, a w pracy z dziećmi najbardziej lubię ich zaciekawienie światem i to, że często zaskakują mnie swoimi kreatywnymi działaniami.

footer

Ciocia Paulina

Jestem osobą pełną empatii, wesołą oraz odpowiedzialną. Od zawsze interesowałam się pogłębianiem świata najmłodszych oraz wykazywałam się empatycznym podejściem do nich. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość oraz poczucie spełnienia. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna a także Kurs Opiekunki w żłobku lub klubie dziecięcym w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Lublinie zakończony certyfikatem. Obecnie natomiast uczęszczam na studia Podyplomowe w Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej na kierunku edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Moim celem w pracy z dziećmi jest wspomaganie jego wszechstronnego rozwoju poprzez kreatywną zabawę oraz codzienne wywoływanie uśmiechu na twarzy dziecka.

footer

Ciocia Ulaula-zdjecie

Ukończyłam magisterskie studia pielęgniarskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Już na studiach wiedziałam, że chciałabym aby moja praca związana była z dziećmi, dlatego też systematycznie poszerzałam swoją wiedzę w zakresie pediatrii. Jestem wyrozumiałą cierpliwą, spokojną i pogodną osobą. Praca w żłobku daje mi wiele radości, energii oraz ogromną satysfakcję. Najważniejsze jest dla mnie zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom oraz wspieranie ich w ciągłym rozwoju, a także by codziennie na ich twarzach gościł uśmiech.

footer

Ciocia Ewelina O.

ewelina-zdjecie

Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, dlatego ukończyłam nauki o rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, uzupełnione przygotowaniem pedagogicznym i kursem Pierwszej Pomocy. Chęć pracy z najmłodszymi skłoniła mnie do ukończenia studiów podyplomowych na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Swoją praktykę rozpoczęłam jako opiekunka, dbając o rozwój psychomotoryczny swoich podopiecznych już od pierwszych miesięcy ich życia. Kolejnym krokiem była praca nauczyciela w Polskiej Sobotniej Szkole w Sheffield w Wielkiej Brytanii pozwalająca mi pogłębiać zagadnienia edukacji i wychowania dzieci. Jestem osobą pogodną, pełną entuzjazmu, praca z dziećmi to moja pasja, która sprawia mi dużo satysfakcji.

footer

Ciocia Emilia

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i wrażliwą.
Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, dlatego wybrałam studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej, które ukończyłam w 2014 roku.
Praca z dziećmi jest dla mnie wielkim wyzwaniem, które daje mi codziennie nowe doświadczenia. Każdy, nawet mały postęp dziecka traktuję jak swój wielki sukces.
W pracy z dziećmi kładę szczególny nacisk na ich wszechstronny rozwój oraz bezpieczeństwo. Kieruję się zasadą indywidualizacji kształcenia oraz wychowanie z uwzględnieniem potrzeb i możliwości psychofizycznych maluchów.

footer

W Żłobku Szczęśliwych Maluchów zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci. W tym celu cała nasza kadra odbyła Kurs Pediatryczny w udzielaniu pierwszej pomocy dla najmłodszych. Każda z nas zdała egzamin i otrzymała certyfikat odbycia Kursu.

footer