Kadra Żłobek przy ul. Berylowej 9A

Ciocia Ania – właściciel

Zawsze pragnęłam stworzyć takie miejsce, w którym dzieci mogłyby czuć się zupełnie jak w domu, miejsce pełne miłości i ciepła, miejsce, które dawałoby im poczucie bezpieczeństwa. Stąd też pomysł na Żłobek Szczęśliwych Maluchów. Chęć zapewnienia każdemu dziecku dobrego startu w przyszłość oraz stworzenia mu komfortowych warunków do tego, by mogło się prawidłowo rozwijać była tym silniejsza, że na co dzień miałam styczność z dziećmi wychowującymi się w Rodzinie Zastępczej, którą stworzyli moi rodzice. To uświadomiło mi, jak ważne jest to, by dzieci już od pierwszych miesięcy życia znajdowały się pod troskliwą opieką i zaważyło nad tym, że zdecydowałam się na pracę właśnie z tymi najmłodszymi. Czuje się powołana do tego, by dawać dzieciom radość, by otaczać je miłością i dawać im wszystko to, czego potrzebują. Sprawdzać się w tym działaniu poza osobistymi predyspozycjami pomagają mi z pewnością studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które ukończyłam na Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie. W codziennej pracy z dziećmi zdecydowanie też przydają się studia ukończone na Wydziale Artystycznym w Instytucie Muzyki UMCS oraz Szkoła Muzyczna II st. T. Szeligowskiego w Lublinie.

footer

Ciocia Gosia – dyrektor żłobka

Pasja do pracy z najmłodszymi zrodziła się we mnie w trakcie studiów, dlatego oczywistym dla mnie krokiem było ukończenie kursu dla opiekuna w żłobku oraz studiów podyplomowych w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Oprócz tego jestem absolwentką dwustopniowych studiów pedagogicznych ze specjalnością edukacja dorosłych z doradztwem społeczno-zawodowym na licencjacie oraz doradztwo zawodowe i personalne na studiach magisterskich. Byłam również wolontariuszką w miejscach związanych z aktywizacją osób niepełnosprawnych i uważam, że takie doświadczenie wspaniale rozwija wrażliwość na potrzeby innych, przez co świetnie przygotowuje do pracy z dziećmi. Bardzo ważny jest dla mnie rozwój, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności związane zarówno z pracą w żłobku jak i innymi zadaniami, których się podejmuję.

Jest to praca odpowiedzialna, pełna wyzwań ale też radości i satysfakcji. W mojej ocenie można by ją nazwać misją, gdyż wychowując i ucząc maluszki, mamy ogromny wpływ na resztę ich życia. Najlepszą motywacją ale też wyznacznikiem efektywności mojej pracy są uśmiechnięte buzie, które widzę każdego dnia.

footer

Ciocia Marta

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Filologia polska z logopedią. Studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie pozwoliły mi przyswoić informacje dotyczące pracy w szkołach i placówkach oświaty. Ukończyłam kurs opiekunki dziecięcej w żłobku, dopełniając swoją wiedzę w pracy z dziećmi najmłodszymi.

Praca z naszymi podopiecznymi daje mi ogromną radość. Postępy w ich rozwoju to satysfakcja i nagroda przekładająca się na chęć dawania coraz większej ilości uśmiechu.

footer

Ciocia Jowita

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku filologia rosyjska. Dodatkowo posiadam kwalifikacje pedagogiczne, które zdobyłam w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Kurs opiekunki dziecięcej rozwinął moje możliwości do pracy z najmłodszymi dziećmi. Jestem osobą empatyczną, ciepłą, wyrozumiałą i radosną. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Każdego dnia staram się aby na twarzach maluszków gościł uśmiech. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby.

 

 

footer

Ciocia Lola

Na co dzień jestem osobą opiekuńczą, energiczną i uśmiechniętą. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją oraz studia drugiego stopnia na kierunki pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. W okresie studiów odbyłam różnego rodzaju praktyki, które pozwoliły mi zdobyć wysoką wiedzę i umiejętności. Jestem osobą stale rozwijającą się w różnych kierunkach. W swoich działaniach wychowawczych również stawiam na wspieranie wychowanków w ciągłym rozwoju.

 

footer

Ciocia Madzia

Jestem cierpliwą i pozytywną osobą. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną na wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna na tym samym wydziale. W trakcie studiów miałam możliwość odbycia praktyk w różnych instytucjach, które pomogły mi zrozumieć, że moim powołaniem jest właśnie ten zawód. Praca z najmłodszymi daje mi dużo radości i satysfakcji a uśmiech dzieci motywuje mnie do dalszej pracy.

footer

Ciocia Ania

Jestem osobą energiczną, otwartą i wrażliwą na potrzeby innych. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość wspierania dzieci w ich rozwoju i obserwacja małych i wielkich sukcesów, jakie osiągają.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą, fanką stand-upu oraz długich spacerów po lesie.
Wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Skończyłam studia licencjackie z pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej, studia magisterskie z pedagogiki ogólnej oraz studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej.
Ze Żłobkiem Szczęśliwych Maluchów jestem związana od 2017 roku.

footer

Ciocia Kinga K.

Jestem osobą ciepłą, wyrozumiałą, pogodną oraz odpowiedzialną. Od zawsze otaczały mnie dzieci i do dziś świetnie czuję się w ich towarzystwie. Uwielbiam wywoływać uśmiech na ich twarzach. W każdym staram się dostrzegać to, co dobre i na tym budować. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i poczucie spełnienia. W pracy z dziećmi najważniejsze są dla mnie: ich bezpieczeństwo, dbanie o ich wszechstronny rozwój, a przede wszystkim to, by czuły się kochane i akceptowane. Pragnę aby każde dziecko czuło się przeze mnie zauważone i docenione. W pracy z dziećmi pomagają mi moje pasje takie jak śpiew oraz zamiłowanie do robótek ręcznych i wszelkich plastycznych rzeczy. Ukończyłam studia licencjackie z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz studia magisterskie z pedagogiki (specjalność opiekuńczo-wychowawcza) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie.

footer

Ciocia Kinga W.

Od zawsze wiedziałam, że moim powołaniem jest praca z dziećmi. Opieka nad nimi zawsze sprawiała mi ogromną przyjemność, dawała poczucie satysfakcji i spełnienia. W 2018 roku ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej Lublinie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Następnie obroniłam tytuł magistra na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna ze specjalnością edukacji Marii Montessori.  Doświadczenia i wiedzy niezbędnej w pracy z najmłodszymi nabierałam przez wiele lat dzięki praktykom uczelnianym, licznym kursom i warsztatom oraz dzięki pomocy przy opiece nad dziećmi najbliższych mi osób. Jestem osobą ciepłą, odpowiedzialną i empatyczną. W swojej pracy z dziećmi zwracam szczególną uwagę na ich indywidualne tempo rozwoju i dopasowuję rodzaj aktywności tak, aby każde dziecko mogło odnosić swoje własne sukcesy. Największą nagrodą za pracę z dziećmi są mocne uściski i wielkie uśmiechy, których nie brakuje na twarzach naszych szczęśliwych maluchów.

footer

Ciocia Agnieszka

W 2020 roku ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku, jednak dużo wcześniej wiedziałam, że właśnie praca z dziećmi jest moim powołaniem. Jestem osobą wysoce wrażliwą na drugiego człowieka. Myślę, że ta cech pomaga mi zrozumieć potrzeby najmłodszych. Charakteryzuje mnie również duża kreatywność, która przydaje się przy organizacji zajęć.

footer

Ciocia Agata – ” Ciocia Mniam-Mniam”

W placówce odpowiadam za to, by posiłki były dostarczone do sal zawsze na czas. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, w związku z czym, poza pracą w kuchni, wspieram inne ciocie w opiece nad dziećmi w charakterze pomocy opiekuna. Prywatnie jestem spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną i mamą.

 

 

 

footer

Ciocia Monika

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu z optymistycznym podejściem do świata i ludzi. Uwielbiam dzieci. Ich uśmiechnięte buzie są w stanie rozpromienić nawet mój najbardziej ponury dzień, dlatego tak bardzo lubię swoją pracę. Stoję w żłobku na straży porządku. Każdego dnia witam uśmiechem wszystkich wchodzących do żłobka.

footer