O nas

o nas

Nasza misja

Żłobek Szczęśliwych Maluchów powstał w 2009 roku z potrzeby stworzenia wyjątkowego miejsca na mapie Lublina dla maluszków. Posiadamy 6 prężnie działających placówek w Lublinie, do których uczęszcza ponad 250 dzieci. Nasz zespół to prawie 50 fantastycznych, ciepłych i kreatywnych Opiekunek, które oddają część serca dla Państwa maluchów. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla dzieci, w której będą się harmonijnie rozwijały, zdobywały nowe umiejętności, nawiązywały pierwsze przyjaźnie i odważnie wkraczały w dalszy etap edukacji. Szczególnie mocno zależy nam na indywidualnym podejściu do dziecka w atmosferze akceptacji, szacunku i życzliwości.

Misja Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie
Misja Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie
Misja Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie

Stawiamy nacisk na zaangażowanie w pracę z naszymi maluchami, by kształtować w nich otwartość, twórczość i pewność siebie. Współpracujemy z lubelskimi firmami, którym również przyświeca cel dobra dziecka, takimi jak: EduMusic, Musical Babies Lublin, Sinea – Centrum Rozwoju i Terapii Dziecka, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji oraz Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie.

co jest dla nas ważne

Wartości, którymi się kierujemy

Akceptacja

Szacunek

Bezpieczeństwo

Empatia

Współpraca

Zaangażowanie

Kadra zarządzająca

W kobietach siła!

Ania, Karola, Gosia, Iza i Ania – przedstawiamy Wam pięć różnych osobowości, które łączy jeden cel: stworzyć najlepszy żłobek w Lublinie dla dzieci. W kobietach siła! Zajmujemy się stroną organizacyjną funkcjonowania żłobka, reprezentując go na zewnątrz wdrażamy pomysły i zmiany, które naszym zdaniem są krokiem do rozwoju. Koordynujemy pracę naszych oddziałów, spotykamy się z rodzicami, rozwiązujemy problemy, odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wątpliwości, wspieramy i towarzyszymy dzieciom oraz rodzicom w przygodzie zwanej żłobkiem. Często możecie nas spotkać z ogromną ilością rzeczy, którą przewozimy między placówkami albo telefonem przyklejonym do dłoni, gdy wstawiamy zdjęcia Waszych maluchów.

Właścicielka i dyrektorki Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie

Bardzo zależy nam na wychowaniu dzieci tak, żeby podawały sobie ręce, aby były świadome swej wielkiej wartości, swoich praw i możliwości. Pragniemy, by były w przyszłości otwartymi ludźmi z wrażliwym sercem, pełne radości i spontaniczności, ale też umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji, empatyczne, samodzielne i niezależne z poczuciem sprawczości. Chcemy, by w życiu kierowali się prawdą i życzliwością. Naszym celem jest, by byli dobrymi ludźmi, aby okazywali miłość i szacunek do ludzi, zwierząt i przyrody.

Lokalizacje

Poznaj nasze placówki

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych placówek? Znajdziesz tu szczegółowe informacje oraz galerię zdjęć z poszczególnych lokalizacji. Poznasz także kadrę.

Scroll to Top