Dla rodziców

Opłaty Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie

Tutaj dowiesz się ile kosztuje pobyt dziecka w Żłobku Szczęśliwych Maluchów i jakie są formy dofinansowania.

Zapoznasz się tutaj między innymi z regulaminem placówki, kalendarzem dni wolnych, kartą przyjęcia dziecka oraz  wyprawką.

Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć o żywieniu dzieci w naszych placówkach oraz przykładowe menu.

FAQ

Poznasz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące adaptacji czy ogólnej organizacji pobytu w żłobku.

opłaty

Koszty pobytu

Czesne

Dofinansowania

400+

500+

Zasady płatności

Opłata rekrutacyjna

Wyprawka

Wyżywienie

Zajęcia dodatkowe

Muzyczne Kroczki

Musical Babies

Dodatkowe obniżki*

wyżywienie

Zasady żywienia w naszym żłobku

Zwracając uwagę na to, co jedzą nasze dzieci i jakie nawyki żywieniowe chcemy w nich kształtować od początku ich życia podjęliśmy współpracę z firmą Z ziołami. Naturalnie, której przyświeca cel, by dieta dla dzieci była zbilansowana i różnorodna. Dużym znaczeniem jest wprowadzanie różnych konsystencji oraz faktur w diecie dzieci. Stawiają też na sezonowe produkty oraz pieczone według autorskich przepisów mięsa oraz wędliny. Catering specjalizuje się w przygotowaniu jedzenia dla dzieci, mając na uwadze ich potrzeby dietetyczne w oparciu o normy żywieniowe i zalecenia Instytutu Żywności i żywienia maluszków. Mamy możliwość ustalenia indywidualnej diety eliminacyjnej wedle zaleceń lekarza lub wskazówek Rodziców, które są brane pod uwagę każdorazowo przy układaniu menu na cały tydzień.

Wyżywienie Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie
Wyżywienie Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie
Wyżywienie Żłobek Szczęśliwych Maluchów w Lublinie

Stawka dzienna za wyżywienie na rok szkolny 2023/2024 w żłobku wynosi 14,00 zł. Catering w formie śniadania, dwudaniowego obiadu (zupa przed spaniem, II danie po drzemce) oraz podwieczorku dostarczany jest przez firmę Z ziołami. Naturalnie. Dzieci w naszym żłobku piją wodę.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Żłobek jest otwarty w godzinach 7.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

Oczywiście! Jest to dla nas priorytetem, żeby Rodzic był w czasie zajęć na sali i mógł zobaczyć jak wygląda „praca w żłobku od środka”. Jest to też czas na bliższe poznanie się, na rozmowy i pytania. Zależy nam, by Rodzice byli częścią społeczności żłobkowej, dlatego zachęcamy do aktywnej adaptacji dziecka:)

Polecamy przede wszystkim zachować spokój i nastawić się pozytywnie. Rozstania nigdy nie są łatwe, ale możemy sobie pomóc sprawnie oddając dziecko Ciociom, które okażą mu dużo zainteresowania i ciepła, żeby w dalszej perspektywie udało się zbudować poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jednak chwila dla siebie w szatni będzie Wam potrzebna i ważna– ten czas jest dla Was. Zapewniamy, że po jakimś czasie dziecko samo chętnie będzie chciało wejść na salę,

W przypadku początków nauki samodzielnego jedzenia zawsze pomagamy dzieciom i karmimy je. Z czasem większość dzieci uczy się samodzielności i następuje etap „ja sam”, którego nie zatrzymujemy, dlatego czasami brudnych ubranek jest więcej.

Jeśli spodziewają się Państwo, ze dziecko może mieć na początku problem z jedzeniem naszych posiłków prosimy o  dostarczenie produktów awaryjnych, takich jak mleko, kaszka, musy owocowe lub warzywne, czy owoce. W razie potrzeby podamy je dziecku.

Ten czas jest wyjątkowy, dlatego też dążymy do odpowiedniego wyciszenia korzystając z muzyki relaksacyjnej, odgłosów przyrody, czy kołysanek. Zasłaniamy rolety, by mieć namiastkę nocy i jesteśmy przy dzieciach według ich potrzeb. Jeśli trzeba to tulimy, bujamy, głaszczemy, a czasami przykrywamy kocykiem i to wystarcza. Wcześniej pytamy Państwa jakie macie sposoby czy rytuały na drzemkę, by móc w jakimś stopniu wdrożyć to u nas.

Oczywiście! Każde w swoim czasie i swoim tempie. Nie praktykujemy „nocnikowania” wszystkich na raz. Podążamy za dzieckiem i jego gotowością do tego. Gwarantujemy, że każde dziecko, które idzie do przedszkola jest odpieluchowane i umie sygnalizować swoje potrzeby.

Tak, staramy się wychodzić na spacery z dziećmi jak tylko pozwala na to pogoda.

Każdy żłobek ma swój odrębny numer telefonu i tam zgłaszają Państwo nieobecność dziecka. Najlepiej jak najwcześniej, ponieważ wiąże się to z procedurą zamawiania posiłków dla Waszego dziecka. Jeśli powracacie do żłobka po dłuższej przerwie również nas o tym poinformujcie – będziemy czekały na Was z uśmiechem i posiłkiem.

Nasza kadra posiada niezbędne wykształcenie pedagogiczne, liczne kursy doszkalające, dodatkowe studia podyplomowe, które poszerzają wiedzę o rozwoju małego człowieka. Wszystkie Opiekunki odbyły kurs pierwszej pomocy.

Żłobek posiada Plan Pracy Rocznej, w którym ujęte są dni ustawowo wolne oraz wybrane dni, w których żłobek jest zamknięty. 

Opłaty pojawiają się 1 dnia każdego miesiąca w aplikacji LiveKid, zawierają kwotę czesnego, opłaty za wyżywienie za miniony miesiąc, za zajęcia dodatkowe oraz wszelkie nadpłaty i niedopłaty. Prosimy o cierpliwość i realizowanie opłat zgodnie z informacja w aplikacji. W przypadku samodzielnych obliczeń nie gwarantujemy, że będą one spójne. W razie pytań prosimy o kontakt. 

Scroll to Top